Kurumsal Yapı

 

Çelikoğlu  23 yıldır yemek sektöru olarak ticaret hayatının içerisindedir. Firmamız gerçek kişi olarak 1993 yılında Rize Merkez Müftü mahallesinde lokanta işletmeciliği olarak faliyete başlamıştır.

İşletmemiz 3. yılından sonra bu hizmete Yeniköy mahallesi Dosma mevkii Meslek Yüksekokulu Üniversite karşısında açılan kafeteryayla devam etmiştir. Bu yıllar içerisinde Rize’de hizmete açılan Gima mağazalarının 120 kişilik tabldot yemek hizmetini karşılayarak, bu alanda büyüyen iş sahamıza ilk adımımızı attık.

Firmamıza talebi artan, tabldot yemek hizmeti kapasitemizin, kafeterya mutfağında yetersiz kaldığından işletmemizi Tophane mahallesi yunus emre caddesin’ de ki 100 m2’ lik yemekhane tesisine taşıyarak  potansiyelimize uygun hizmet sunmaya devam ettik. Yine bu yıllar içerisinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nin isteği doğrultusunda üniversite öğrencileri ve memurlarına yemek hizmeti verilmeye başlandı.

İşletmemiz bu hizmetleri karşılarken Rize’de var alan kurumsal ve resmi firmaların  yemek talep artışları başladı. Yemekhanemiz artan hizmet potansiyelini karşılayamayacağından daha büyük bir işletme kurulması üzerine arsa arayışlarına girildi ve 2003 yılında Rize Gündoğdu Dağınıksu mahallesinde 5000 kişi yemek kapasiteli ve 1000 m2 açık- 800 m2 kapalı alanda bir tesis oluşturuldu. Burada hizmete devam ederken 2008 yılında gerçek kişiden tüzel kişiye geçildi. Bugün hizmetimize katkıda bulunan 80-100 personelle birlikte Rize’de bir çok resmi ve kurumsal firmanın tabldot yemek hizmetine devam edilmektedir.

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür ederiz.

Çelikoğlu Yemek Sanayi


Fabrikamız Görselleri